Tikohrátky

kodkod_m
 
 
Datum a hodina odpalu 38. ročníku je stanovena na 16. srpna 2024 v 10.00 hodin na místě obvyklém !

all_2023Pro letošní rok jsme neměli zajištěno sekání trávy. Dohodli jsme se, že si ji posečeme sami. Ve středu odpoledne se bratři Máslovi vydali s Rumunskou čůzou na zkušební překonání brodů. Neboť předchozí dny, a i ve středu pršelo, tak s čůzou zapadli hned kousek za odbočkou do Maršovského údolí. Po dvou hodinkách vyprošťování auta z bláta se vrátili domů a rozhodli, trávu že posečeme až ve čtvrtek.

 

U Datla 2023 Na 8.7.2023 byla naplánována kontrola desky u loňského vítěze. V pozdních odpoledních hodinách se kontrolní komisaři začali u Datla scházet včetně svých drahých poloviček. Setkání proběhlo v poklidu a bylo příjemným zpestřením sobotního dne. Škoda, že se kontroly nemohli zúčastnit všichni členové organizačního týmu.

 

 

all_2022Letošní léto bylo suché a velmi teplé, a proto jsme neočekávali, žádné komplikace ohledně počasí. Drobná komplikace náš však čekala ihned ve čtvrtek.  Šotek nemohl najít traktor, a tak se transport na střelnici o hodinku prodloužil. Ještě jsme ani nestihli vybudovat tábor a již tu byl Jindřich se Savcem a donesli nám dvě ještě teplá grilovaná kuřátka a čtyři kachýnky po Vietnamsku. Vynikající !

Foto čtvrtečních účastníků

Vary 2022 V pátek v dopoledních hodinách vyrazila kontrolní komise ve dvou autech směr Karlovy Vary. Třetí auto již bylo v Mělníku. Na místo jsme dorazili kolem 14 té hodiny. Ačkoliv nemělo vozidlo žádnou drobnou závadu na chladícím zařízení, přijela „Mělnická“ větev o 3 hodiny později. Poté jsme všichni jeli na pozdně odpolední prohlídku města Loket a ochutnali místní pivo. Po návratu se posedělo u občerstvení.  Na „paletiště“ jsme se dostali až po půlnoci.

 

Na poslední květnový víkend je naplánovaná kontrola desky. Tentokrát je vítěz z Karlových Varů, a proto se kontrola protáhne na celý víkend. Kontrolní komise očekává dokonalý servis od loňského vítěze, a na oplátku slibuje, že se postará o jeho manželku, protože on na ní nebude mít čas, protože se bude starat o kontrolní komisi.

Ono vyhrát, to není žádná výhra.

Podkategorie

   
© Datel 2024

Kdo je online?

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
221
Počet zobrazení článků
3387764