soustredeni 2019Na Rezku se nám vždy líbilo, a tak se zde odehrálo i letošní soustředění TIKY teamu. Tento náročný víkend absolvovalo osm účastníků. Třasák se přidal až v pátek dopoledne. Čtvrteční večer se odehrál ve standardním režimu. Program je vždy stejný. Jen letos jsme souseda Jindru nepozvali na pivo. Novinkou bylo, že nám Máma rozpustil a zrušil TIKY team a nakonec usnul. Tím se soustředění změnilo na rozlučkový víkend.

 

V pátek ráno Jehňa odjel k lékaři do Hradce a po jeho návratu jsme jeli do Rokytnice na domluvenou exkurzi do FrostFood. Díky navigátorským schopnostem Sojky jsme si část cesty projeli po velmi rozbité silnici, která byla asi o 6 km delší. Je vidět, že se neumíme poučit z historie. Kdo z nás by neznal „červené úly“? Po výrobním závodu nás provedl sám pan ředitel Jirka Vlček a dostali jsme také ochutnat něco ze sortimentu, který se tam vyrábí. Po exkurzi se tým vrátil do základního tábora a věnoval se smuteční tryzně.

V sobotu tým odjel do Nového Města na oběd. Po obědě se přesunul do Pekla. Tam se tým rozdělil na dvě skupiny. Jedna šla na Ostrovy a druhá, zdatnější také tam, ale přes Lipí a kolem Gerdovi chaty. Po uhašení žízně na Ostrovech se šlo opět do Pekla k autu a jelo se zpět do tábora. Mates připravil večeři a zasedli jsme ke kartám. Občas padl nějaký renonc, křivé obvinění a dost panáků. Celkovým smolařem byl Jehňa – pro letošek zvaný „Pan myčka“.

   
© Datel 2024