2022 tajny vylet Letošní Tajný výlet byl již třináctý. Toto pro někoho nešťastné číslo přineslo jeden z nejnáročnějších výletů vůbec. Dobrou zprávou je to, že horší výlet už nebude (snad). Věta "nejhorší už máme za sebou" zazněla od traséra během dne několikrát a účastníci na to reagovali různě. Postupem času byly reakce i slovník účastníků trošičku drsnější.
Těžký terén = vzpomínky na které se jen tak brzy nezapomene laughing To abyste měli na co vzpomínat.

Ráno pršelo, ale v určený čas pršet přestalo. Jelo se autobusem do Suchodola, zastávka Na Drahách. Odtud dále pěšky Hruškovou roklí, přes Hřiby na vyhlídku na Tchýni. Pak na věž se žebříkem. Odtud přímo dolů na cyklotrasu, které vede do Ameriky. Tento úsek byl opravdu náročný. Sklon terénu místy dosahoval skoro 45 stupňů. V Americe jsme poobědvali a odpočinuli si. Trasér dal účastníkům na výběr z několika možností, jak se dostat zpět do Police. Většina se rozhodla pro cestu vzhůru, na Hvězdu, a pak na Hráz do Hlavňova. Z Hlavňova po malém občerstvení nás Mates odvezl do Police.
Márty se s bolavým kolenem statečně držel. Doufám, že po letošním náročném výletu se příští rok ještě někdo najde, kdo opět na výlet půjde.

   
© Datel 2024

Kdo je online?

Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
221
Počet zobrazení článků
3392725