Ostatní

2023 tajny vylet Trasér se po loňském Tajném výletu, který byl náročnější, trochu obával, že účast letos bude nízká. Proto naplánoval trasu nenáročnou. Nakonec pravidelní účastníci po loňsku nezanevřeli, a přišlo jich celkem 16.

kalendarPro neustále se opakující dotazy na termín té či jiné akce, zde uvádím kalendář pravidelných a jiných akcí, na kterých vás rád v roce 2023 uvidím.

6.6. - 9.6.2024 Soustředění
11.8. Tiky
26.8.
Tajný výlet
28.10.
Urna Cup
11.11.
Výjezdní zasedání
???.12. Vánoční besídka

2022 tajny vylet Letošní Tajný výlet byl již třináctý. Toto pro někoho nešťastné číslo přineslo jeden z nejnáročnějších výletů vůbec. Dobrou zprávou je to, že horší výlet už nebude (snad). Věta "nejhorší už máme za sebou" zazněla od traséra během dne několikrát a účastníci na to reagovali různě. Postupem času byly reakce i slovník účastníků trošičku drsnější.
Těžký terén = vzpomínky na které se jen tak brzy nezapomene laughing To abyste měli na co vzpomínat.

2021 tajny vylet Srpnový Tajný výlet byl odlišný od předchozích ročníků.
Ráno pršelo, všude bylo mokro a byl předpoklad, že bude opět pršet. Protože původní trasa výletu vedla převážné přírodou, trávou a lesem, a tak hrozilo, že by účastníci byli mokří.
Původní trasa se zrušila a šlo se do Ostaše „na  jedno“, kde byla vytyčená trasa nová.

Piknik v roce 2021Letošního Setkání v trávě přislíbilo účast jen 8 osob.
Možná právě proto přišel Máma s nápadem uskutečnit piknik jinde než v Hlavňově. Nabídl se, že je možné piknik uspořádat u něj na zahradě v altánku. Většina se změnou lokality souhlasila, a tak se letošní Setkání v trávě uskutečnilo u Mámy na zahradě. Máma již měl připraven naražený sud a připraveno celé zázemí. Ostatní, jak je dobrým zvykem, přinesli různé pochutiny a tak nic nebránilo tomu si to řádně užít. Protože v roce 2021 bylo povinností stále nosit roušky, respirátory a podobně, tak tento rok nebylo vyhlášeno žádné "jednotné oblečení".

2018 tajny vyletPředpověď počasí nebyla zrovna moc příznivá, tak možná i to bylo důvodem, proč se výletu zúčastnilo jen 11 účastníků. Přesto jsme měli štestí, a drobný déšť trval jen asi 10 minut a to hned na začátku výletu. Sraz byl na autobusovém nádraží a výlet jsme zahájili malým přípitkem. Další, ač neplánovaný přípitek byl u Steinerů. kde nám Renata nalila Borovičku. Tak jsme začínali plnit své obvyklé tempo, a to dvě štamprdlata na jeden ušlý kilometr. Na Radešově Máma zakoupil od známého dva litry burčáku a tím se tempo značně snížilo.

Podkategorie

   
© Datel 2024

Kdo je online?

Právě přítomno: 57 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
221
Počet zobrazení článků
3387771