Výlety

2023 tajny vylet Trasér se po loňském Tajném výletu, který byl náročnější, trochu obával, že účast letos bude nízká. Proto naplánoval trasu nenáročnou. Nakonec pravidelní účastníci po loňsku nezanevřeli, a přišlo jich celkem 16.

2022 tajny vylet Letošní Tajný výlet byl již třináctý. Toto pro někoho nešťastné číslo přineslo jeden z nejnáročnějších výletů vůbec. Dobrou zprávou je to, že horší výlet už nebude (snad). Věta "nejhorší už máme za sebou" zazněla od traséra během dne několikrát a účastníci na to reagovali různě. Postupem času byly reakce i slovník účastníků trošičku drsnější.
Těžký terén = vzpomínky na které se jen tak brzy nezapomene laughing To abyste měli na co vzpomínat.

2021 tajny vylet Srpnový Tajný výlet byl odlišný od předchozích ročníků.
Ráno pršelo, všude bylo mokro a byl předpoklad, že bude opět pršet. Protože původní trasa výletu vedla převážné přírodou, trávou a lesem, a tak hrozilo, že by účastníci byli mokří.
Původní trasa se zrušila a šlo se do Ostaše „na  jedno“, kde byla vytyčená trasa nová.

2018 tajny vyletPředpověď počasí nebyla zrovna moc příznivá, tak možná i to bylo důvodem, proč se výletu zúčastnilo jen 11 účastníků. Přesto jsme měli štestí, a drobný déšť trval jen asi 10 minut a to hned na začátku výletu. Sraz byl na autobusovém nádraží a výlet jsme zahájili malým přípitkem. Další, ač neplánovaný přípitek byl u Steinerů. kde nám Renata nalila Borovičku. Tak jsme začínali plnit své obvyklé tempo, a to dvě štamprdlata na jeden ušlý kilometr. Na Radešově Máma zakoupil od známého dva litry burčáku a tím se tempo značně snížilo.

2019 tajny vyletVzhledem k tomu, že letošní Tajný výlet je již desátým, tak se Datel rozhodl, že si trasu mohou vybrat sami účastníci. Jedinou podmínkou bylo to, že mohou vybírat jen z předchozích Tajných výletů. V malé anketě zvítězila trasa číslo 7 – Kamenná brána a hlasovali pro ni čtyři lidé.

Start byl na autobusovém nádraží. Asi polovina účastníků přistoupila do autobusu až na Ostašské ulici. Tentokrát se neopakovala situace s přeplněným autobusem jako před lety.

2018 tajny vyletNa devátý tajný výlet se přihlásilo 19 účastníků. Předpověď počasí nebyla příznivá, a tak jsem se domníval, že někteří výlet vzdají.  Všichni se dostavili přesto že, pršelo. Trasér nechal hlasovat o tom, zda půjdeme tajnou trasu nebo půjdeme přímo do hospody. K jeho velkému překvapení všichni chtěli jít tajnou trasu. Autobusem se skupinka přepravila do Machova a vydala se pěšky směr Bor. Jak někteří správně tušili šlo se na Krásnou vyhlídku na Boru.

   
© Datel 2024

Kdo je online?

Právě přítomno: 77 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
221
Počet zobrazení článků
3392742