Soustředění

Soustředění 2021Po loňském nezdaru, kdy se soustředění pro malou účast nekonalo, byla pro letošní rok vybrala lokalita na Mstětíně. Sem jsme společně jezdívali už před 38 lety a 25 kily.

Účastníci vyrazili dvěma vozidly v různých časech. Po ubytování a po prohlídce objektu (Heidi tam opravdu už není) se již tradičně povečeřel tatarák. Následoval diskusní večer a zamyšlení se nad současnými problémy světa. Prostě jsme pomluvili nepřítomné.

Soustředění 2021Pro letošní soustředění jsme po několika letech vybrali jinou lokalitu. Byla vybrána chata Pod Bobří skálou u Janoviček. Tato chata nám poskytla kvalitnější, čistší prostředí s lepšími hygienickými podmínkami a zázemím. Celkově se soustředění zúčastnilo sedm lidí. Ve čtvrtek přijel autem Jehňa, Mates, Datel a Zdenda. Vzhledem k tomu, že Mates spoustu věcí zapomněl doma, tak zase autem odjel zpět do Poříčí. Později na kole přijel Trnda a nakonec přijel tramvají Máma.

Soustředění 2020Soustředění v roce 2020 se odehrálo opět na Rezku. Trnda s Jehňou chtěli přijet na kolech, ale kvůli dešti se nakonec i s koly nechali do tábora přivést autem. Program byl předem daný, přesto jsme ho kvůli počasí museli změnit. Možná to bylo tím, že jsme hráli Prší. V tomto období to bylo rouhání, protože nám propršelo celé soustředění.  Proto jsme přešli na  jinou hru „Trojku". V sobotu nám na tři hodiny přestalo pršet, a tak jsme se věnovali šipkám a petanque. V dlouhodobé neoficiální soutěži vyhrál Zdenda se 7 body těsně před Sojkou, který měl jen 6 bodů. Víte co to bylo za soutěž?

soustredeni 2019Na Rezku se nám vždy líbilo, a tak se zde odehrálo i letošní soustředění TIKY teamu. Tento náročný víkend absolvovalo osm účastníků. Třasák se přidal až v pátek dopoledne. Čtvrteční večer se odehrál ve standardním režimu. Program je vždy stejný. Jen letos jsme souseda Jindru nepozvali na pivo. Novinkou bylo, že nám Máma rozpustil a zrušil TIKY team a nakonec usnul. Tím se soustředění změnilo na rozlučkový víkend.

soustredeni 2018Soustředění TIKY teamu se uskutečnilo opět na Rezku. Zachovali jsme lokalitu, i termín soustředění. Počet účastníků se ustálil na počtu 7. Sojka má opravdu smůlu. Vloni nemohl na soustředění jet, protože dostal DNA. Nic nenechal náhodě a celý rok držel zdravou životosprávu, aby se mohl soustředění zúčastnit. Ale letos se také nemohl zúčastnit, protože ženil syna.

Rezek 2017 16Lokalita letošního soustředění byla zvolena tak, jako v předcházejících letech.
Jen počet účastníků se nám snížil. Sojka nemohl jet protože ho navštívila DNA a Máchal se soustředění nechtěl zúčastnit. Třasák přijel až v pátek odpoledne.
Harmonogram odjezdu byl stejný, jen cestou jsme měli v Radechové vyzvednout připravené pivo. Po příjezdu do Radechové na nás žádné pivo nečekalo a dodavatel nám nebral telefon. Jeli jsme zpět do Náchoda abychom se dozvěděli, že u Vernera mají již zavřeno. Nakonec nás zachránili v JIPu.

   
© Datel 2024

Kdo je online?

Právě přítomno: 43 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
221
Počet zobrazení článků
3387761