Tikohrátky - Tikohrátky
   
   

Tikohrátky

all_2022Letošní léto bylo suché a velmi teplé, a proto jsme neočekávali, žádné komplikace ohledně počasí. Drobná komplikace náš však čekala ihned ve čtvrtek.  Šotek nemohl najít traktor, a tak se transport na střelnici o hodinku prodloužil. Ještě jsme ani nestihli vybudovat tábor a již tu byl Jindřich se Savcem a donesli nám dvě ještě teplá grilovaná kuřátka a čtyři kachýnky po Vietnamsku. Vynikající !

Foto čtvrtečních účastníků

Vary 2022 V pátek v dopoledních hodinách vyrazila kontrolní komise ve dvou autech směr Karlovy Vary. Třetí auto již bylo v Mělníku. Na místo jsme dorazili kolem 14 té hodiny. Ačkoliv nemělo vozidlo žádnou drobnou závadu na chladícím zařízení, přijela „Mělnická“ větev o 3 hodiny později. Poté jsme všichni jeli na pozdně odpolední prohlídku města Loket a ochutnali místní pivo. Po návratu se posedělo u občerstvení.  Na „paletiště“ jsme se dostali až po půlnoci.

 

Na poslední květnový víkend je naplánovaná kontrola desky. Tentokrát je vítěz z Karlových Varů, a proto se kontrola protáhne na celý víkend. Kontrolní komise očekává dokonalý servis od loňského vítěze, a na oplátku slibuje, že se postará o jeho manželku, protože on na ní nebude mít čas, protože se bude starat o kontrolní komisi.

Ono vyhrát, to není žádná výhra.

Podkategorie

   
© Datel 2022