Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Tikohrátky - Urna Cup 2013 - XI. ročník
   
   

Již jedenáctý ročník turnaje Urna cup se odehrál 19. října 2013. Původně byl plánován o týden déle ale z důvodů konání voleb organizátoři turnaj posunuli.
Do turnaje se přihlásilo 11 týmů, z toho jeden ženský. Na Urna Cup se vracejí stále stejné týmy a to je dobře.
V neděli, týden před samotným turnajem v Divadelním klubu proběhlo losování do jednotlivých skupin. Skupiny byly dvě
.

SKUPINA A:Povaleči, Odpadlíci, Joker, Viktorky a TIKY team

SKUPINA B: Jokerit, Baby born, Axa, Hircheni, Savice a Bílej balet

 

V 8.00 hodin byl zahájen turnaj URNA CUP 2013. V každé skupině si zahrál každý s každým.

 

TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI :

URNA CUP
2013

skupina A

P
o
v
a
l
e
č
i


O
d
p
a
d
l
í
c
i

J
o
k
e
r


V
i
k
t
o
r
k
y

T
I
K
Y

t
e
a
m
SKÓRE BODY

P
O
Ř
A
D
Í

Povaleči

  2:2 2:2 3:0 4:3 11:07 6
2.
Odpadlíci 2:2   3:6 4:0 4:2 13:10 5
3.
Joker 2:2 6:3   9:1 7:1 24:07 7
1.
Viktorky 0:3 0:4 1:9   1:2 02:18 0
5.
TIKY team 3:4 2:4 1:7 2:1   08:16 2
4.

 

URNA CUP
2013

skupina B

J
o
k
e
r
i
t
B
a
b
y

b
o
r
n
A
x
a
H
i
r
ch
e
n
i

S
a
v
i
c
e

B
í
l
e
j

B
a
l
e
t

SKÓRE BODY
P
O
Ř
A
D
Í

Jokerit

  5:4 1:0 4:0 4:1 2:2 16:07 9 1.
Baby born 4:5   1:8 0:4 1:3 0:5 06:25 0
6.
Axa 0:1 8:1   2:4 6:2 5:1 21:09 6 2.
Hircheni 0:4 4:0 4:2   1:2 2:6 11:14 4 5.
Savice 1:4 3:1 2:6 2:1   3:1 11:13 6
3.
Bílej Balet 2:2 5:0 1:5 6:2 1:3   15:12 5 4.

 

 

 

Po základní části si týmy zahrály o 9. - 11. místo.
Poté začalo play off.

 

 o 9. - 11. místo

Viktorky Hircheni 1:4
Viktorky Baby born 0:2
Baby born Hircheni 5:3

 


ČTVRTFINÁLE
Joker Bílej Balet 5:0
Odpadlíci Axa 2:1
Povaleči Savice 2:1sn
Tiky team
Jokerit 1:5
 
 
 
SEMIFINÁLE
Joker Odpadlíci 5:2
Povaleči Jokerit 0:5
 
 
 
o3 místo
Odpadlíci Povaleči 3:0

 

 
FINÁLE
Joker Jokerit 2:3

 

 

Byly vyhlášeny a odměněny tyto individuální výkony:

Nejlepší střelec : Petr Dušek z Axy - 10 branek
Nejlepší stělkyně: Tereza Rubáčková z Baby Bornu - 2 branky

Nejstarší hráč  : Milan Anděl z Hirchenů - 61.1 let

 

 

Vítězové jsou zde

 

 

 

Konečná tabulka

# URNA CUP 2013
1

Jokerit

2 Joker
3 Odpadlíci
4 Bar. Povaleči
5 Axa
6 Savice
7 Bílej Balet
8 TIKY team
9 Hircheni
10 Baby born
11 Viktorky

- pořadí podle bodů ze základní skupiny

 

 

Tabulka nejlepších střelců (v základní skupině)

počet branek Jméno tým

10

Petr Dušek Axa
9
??? Průša Povaleči
8
David Vávra Jokerit
  Daniel Valášek Joker
7
Radek Činčera Odpadlíci
6
Petr Štěpánek Bílej Balet
  ??? Rezek Joker

 

 

 

Turnaj v číslech

* turnaje se zúčastnilo 11 týmů
* počet týmů, které projevily zájem v turnaji startovat 13
* do turnaje se přihlásilo 75 hráčů
* z toho 8 žen
* nejvzdálenější tým - Joker - Jaroměř
* celkem bylo uděleno 6 trestných minut
* bylo odehráno 40 zápasů
* nejvyšší brankový rozdíl byl v zápasu Joker - Viktorky - 9 : 1

 

 

 

Hlavním sponzorem turnaje Urna Cup je:   Saar Gummi Czech Červený Kostelec

 

 

Tento turnaj by se nemohl uskutečnit bez podpory těchto sponzorů:

Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Sanitky Police n.M., Frost Food, Sport Hotárek,One Florbal.com, Intop - Instalaterství Ptáček, Divadelní klub Police n.M., Vínečko Čálek Police n. M., Masáže Helča Police n.M., Servis Černý, Drogérie Vávrová Police n.M., Skrblíkův ráj Police n. M, Libor Sojka Průša - tabákové doplňky Police n.M., Lékárna Kuklík Police n.M., APM Automotive, Pro-Lite.

 

Zvláštní poděkování :  Milan a Milena Máslovi - PEŠKOVI Police nad Metují

 

TIKY team - kanadské bodování vlastní góly +-

1.

Rasťa 5 (3+2) 1 -3
2. Mates 4 (3+1) . -4
3. Rubas 2 (1+1) . -4
4. Třasák 1 (1+0) . -3
5. Sojka 1 (1+0) . -3
6. Jehňa 1 (1+0) . -4
7. Máchal 1 (0+1)   -4
8. Trnda 1 (0+1)   -5
9. Máma 0 (0+0) . -6

 

 

branky 9:21
= 1.8 vstřelených branek / zápas
= 4.2 obdržených branek / zápas

umístění TIKY týmu v turnaji je 27.3 %

 

 

   
© Datel 2020