Tikohrátky - Urna Cup 2014 - XII. ročník
   
   

Dvanáctý ročník turnaje Urna cup se rozběhl 25. října 2014.
V sobotu, týden před samotným turnajem se v Divadelním klubu losovalo do jednotlivých skupin. Skupiny byly dvě, každá po šesti týmech.

SKUPINA  A:Joker, Fatboyzzz Turbíny, Angels Bromov, Medvědi, Taki, TIKY team

SKUPINA  B: EKG Č. Kostelec, Odyssea, Baroví povaleči, FBT Žďár n.M., Savice, Buldoci

 

 

25.10. 2014 v 8.00 hodin byl zahájen turnaj URNA CUP.
V každé skupině si zahrál každý s každým.

 

KONEČNÉ TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI :

URNA  CUP
2014

skupina  A

J
o
k
e
r
M
e
d
v
ě
d
i
T
u
r
b
í
n
y
T
a
k
i
T
I
K
Y

t
e
a
m
A
n
g
e
l
s
SKÓRE BODY
P
O
Ř
A
D
Í

Joker

  2:1 6:1 3:2 6:3 8:1 25:08 10 1
Medvědi 1:2   0:0 3:1 5:1 5:1 14:05 7 2
Turbíny 1:6 0:0   5:2 4:4 3:0 13:12 6 3
Taki 2:3 1:3 2:5   4:3 3:0 12:14 4 4
TIKY team 3:6 1:5 4:4 3:4   3:1 14:20 3 5
Angels 1:8 1:5 0:3 0:3 1:3   03:22 0 6

 

URNA  CUP
2014

skupina  B

P
o
v
a
l
e
č
i
B
u
l
d
o
c
i
E
K
G
O
d
y
s
s
e
a
S
a
v
i
c
e
F
B
T

Ž
ď
á
r
SKÓRE BODY
P
O
Ř
A
D
Í

Povaleči

  3:2 0:2 2:1 3:2 7:3 15:10 8 1
Buldoci 2:3   4:2 7:1 6:0 10:0 29:06 8 2
EKG 2:0 2:4   1:1 1:1 6:2 12:08 6 3
Odyssea 1:2 1:7 1:1   3:1 7:0 13:11 5 4
Savice 2:3 0:6 1:1 1:3   6:2 10:15 3 5
FBT Žďár 3:7 0:10 2:6 0:7 2:6   07:36 0 6

 

Po základní části si poslední týmy v každé skupině zahrály o konečné 11. místo a páté týmy o konečné 9. místo. Poté začalo play off.

 

o 11. a 9. místo

Angels -  FBT Žďár 1:1*
Savices -  TIKY team 07:02

* -rozhodly až nájezdy

 


ČTVRTFINÁLE
Joker -  Odyssea 2:1
Turbíny -  Buldoci 0:7
Medvědi -  EKG Kostelec 0:1
Taki -  Povaleči 2:3
 
 
SEMIFINÁLE
Joker -  Buldoci 0:6
EKG Kostelec -  Povaleči 1:2
 
 
FINÁLE
Buldoci -  Povaleči 1:2*

 

 

Byly vyhlášeny a odměněny tyto individuální výkony:

Nejlepší střelec :            Valášek z týmu Joker  - 9 branek
Nejlepší střelkyně:          Veverková z týmu Savice - 3 branky
Brankař, který obdržel nejméně branek  - z týmu Medvědi - 5 branek

 

 

 

Konečná tabulka

# URNA  CUP  2014
1

Povaleči

2 Buldoci
3 Joker
4 EKG Kostelec
5 Medvědi
6 Turbíny
7 Odyssea
8 Taki
9 Savice
10 TIKY team
11 FBT Žďár
12 Angeles

- pořadí podle bodů ze základní skupiny

 

 

Tabulka nejlepších střelců (v základní skupině)

počet branek Jméno tým

9

Valášek Joker
7 Vávra Buldoci
. Jenka Buldoci
6 M. Šrytr TIKY team
. Voříšek Joker
. Bartoš Medvědi
. Štajner Buldoci

 

 

 

Hlavním sponzorem turnaje Urna Cup je:   Saar Gummi Czech Červený Kostelec

 

Tento turnaj by se nemohl uskutečnit bez podpory těchto sponzorů:

WIKOV MGI Hronov, Frost Food, SAAR GUMMI CZECH Červený Kostelec, Sport Hotárek, Skrblíkův ráj Police n. M, Intop Náchod, Drogerie Vávra Police n. M., Lékárna Kuklík Police n. M., Vendulka Krásné věci Police n.M., Michal Nosek - výpočetní technika Police n. M., Restaurace Divadelní klub Police n. M.,  Auto Ramax Police n. M., APM Automotive, Sanitky Police n. M., Expos, Vínečko Čálek Police n. M.

 

 

TIKY team - kanadské bodování trestné minuty +-

1. Máchal 7  (6+1)   0
2. Alun 6  (6+0)   -3
3. Datel 4  (3+1)   +5
4. Máma 2  (0+2)   +2
5. Třasák 2  (0+2)   -13
6. Sojka 1  (1+0) 2 -8
9. Trnda 0  (0+0)   -8
10. Mates 0  (0+0)   -10

 

 

branky 16:27 = 4.5       obdržených branek / zápas
                 
= 2.7       vstřelených branek / zápas

 

Umístění TIKY  týmu v turnaji je 16.7 %

 

   
© Datel 2020