Tikohrátky - Florbal
   
   
   

Florbal

20 výročíLetos je to přesně 20 let od založení TIKY teamu. Toto výročí si na výjezdním zasedání ve Žďáře n. M. účastníci připomněli video prezentací. V této prezentaci byla shrnuta celá historie TIKY teamu. Je škoda, že se nemohli zúčastnit všichni. Bude ještě výročí 25 let?

 

 

 

 

urna 2021 zdar

I přes nepříznivou Covidovou situaci, která se táhne již druhým rokem se do osmnáctého ročníku turnaje Urna cup přihlásilo 6 týmů. Přesto jsme rádi, že jsme mohli tento turnaj uspořádat a věřím i tomu, že účastníci byli spokojeni, že si po dlouhé době opět mohli změřit síly s ostatními týmy..

Byla vytvořena jedna skupina, ve které hrál každý s každým a to dvoukolově. Každý odehrál deset 12ti minutových zápasů, to jsou dvě hodiny čistého času.

 

Soustředění 2021Pro letošní soustředění jsme po několika letech vybrali jinou lokalitu. Byla vybrána chata Pod Bobří skálou u Janoviček. Tato chata nám poskytla kvalitnější, čistší prostředí s lepšími hygienickými podmínkami a zázemím. Celkově se soustředění zúčastnilo sedm lidí. Ve čtvrtek přijel autem Jehňa, Mates, Datel a Zdenda. Vzhledem k tomu, že Mates spoustu věcí zapomněl doma, tak zase autem odjel zpět do Poříčí. Později na kole přijel Trnda a nakonec přijel tramvají Máma.

Soustředění 2020Soustředění v roce 2020 se odehrálo opět na Rezku. Trnda s Jehňou chtěli přijet na kolech, ale kvůli dešti se nakonec i s koly nechali do tábora přivést autem. Program byl předem daný, přesto jsme ho kvůli počasí museli změnit. Možná to bylo tím, že jsme hráli Prší. V tomto období to bylo rouhání, protože nám propršelo celé soustředění.  Proto jsme přešli na  jinou hru „Trojku". V sobotu nám na tři hodiny přestalo pršet, a tak jsme se věnovali šipkám a petanque. V dlouhodobé neoficiální soutěži vyhrál Zdenda se 7 body těsně před Sojkou, který měl jen 6 bodů. Víte co to bylo za soutěž?

urna 2019 saviceSedm týmů přijelo, aby se mohlo zúčastnit sedmnáctého ročníku turnaje Urna cup. Škoda, jen dva týmy byly z Police.
Byla vytvořena jedna skupina, ve které hrál každý s každým. Každý odehrál v základní skupině šest 15ti minutových zápasů, to je 1 a půl hodiny čistého času.

O vítězném týmu se rozhodlo až v samostatných nájezdech. O remíze rozhodl gól, který padl v poslední sekundě finálového zápasu. Bylo okolo toho trochu diskuze, ale hráči se k tomu postavili celkem rozumně.

 

soustredeni 2019Na Rezku se nám vždy líbilo, a tak se zde odehrálo i letošní soustředění TIKY teamu. Tento náročný víkend absolvovalo osm účastníků. Třasák se přidal až v pátek dopoledne. Čtvrteční večer se odehrál ve standardním režimu. Program je vždy stejný. Jen letos jsme souseda Jindru nepozvali na pivo. Novinkou bylo, že nám Máma rozpustil a zrušil TIKY team a nakonec usnul. Tím se soustředění změnilo na rozlučkový víkend.

Podkategorie

   
© Datel 2022

Kdo je online?

Právě přítomno: 188 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
215
Počet zobrazení článků
3001368