Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Tikohrátky - Ostatní
   
   
   

Ostatní

2018 tajny vyletPředpověď počasí nebyla zrovna moc příznivá, tak možná i to bylo důvodem, proč se výletu zúčastnilo jen 11 účastníků. Přesto jsme měli štestí, a drobný déšť trval jen asi 10 minut a to hned na začátku výletu. Sraz byl na autobusovém nádraží a výlet jsme zahájili malým přípitkem. Další, ač neplánovaný přípitek byl u Steinerů. kde nám Renata nalila Borovičku. Tak jsme začínali plnit své obvyklé tempo, a to dvě štamprdlata na jeden ušlý kilometr. Na Radešově Máma zakoupil od známého dva litry burčáku a tím se tempo značně snížilo.

Piknik v roce 2020Po loňské velmi slabé účasti se letošního Setkání v trávě zúčastnilo 21 osob a dva psi. Počasí nám opět přálo, bylo asi 26 stupňů ve stínu, a někteří měli problém vydržet ve svých převlecích. Letošní téma bylo 60. léta – Hippies. Všichni účastníci z oblasti Velkého Poříčí, to vzali velmi vážně, nezanedbali přípravu, a dostavili se řádně ustrojeni. Stejně tak pán od autodílny, kterého jsme interně nazvali „pán s mopem na hlavě". Hlady, tak jako každý rok nikdo určitě netrpěl.

Rodiny Máslů odjeli domů autem a ostatní se později rozdělili na tři skupinky. Jedna zůstala na Hrázi, druhá šla k drůbežárně a třetí ke keramičce. Po příchodu domů okamžitě začalo silně pršet.

TIKY team o blížící se pandemii Koronaviru věděl již půl roku před oficiálním potvrzením prvních případů v Číně! Věděl i to, že budou následovat protiepidemická opatření, jako je například nošení roušek a dalších pomůcek. Proto na svém soustředění v červnu roku 2019 již trénoval nošení ochranných pomůcek. Jak to, že to nikdo nevěděl? TIKY tým se dohodl, že blížící se příchod pandemie nebude zveřejňovat, aby nevznikla panika. Proto jsme do našeho krizového skladu uložili nejen bedny s rouškami, ale hlavně bedny s desinfekčními prostředky, a to hlavně od výrobce Božkov.
Důkazem naší předvídavosti je zápis na této adrese: http://www.tiky.cz/florbal/soustredeni/2019-rezek

Na naše vizonářské schopnosti mě upozornil náš kapitán Sojka.

Již několik měsíců jsem si pohrával s myšlenkou, že bych tento web předělal. Sice byl stále funkční ale "běžel" na velmi staré verzi CMS. Technologie PHP a MySql byla také zastaralá. Hosting by tyto staré verze časem stejně přestal podporovat. Moc se mi do toho ale nechtělo, protože migrace je vždy náročná a dříve nebo později se narazí na různá úskalí. Obával jsem se, že přechod bude moc pracný a s nejistým výsledkem.  Nakonec jsem se přece jenom do toho pustil. Problémy nastaly. Říkal jsem si, že na tom budu dělat ve volný chvílích po kouskách, že nikam nespěchám.  Ale nějak mi nedalo to nedotáhnout do konce a skončit v polovině práce. Snad se to povedlo a je to lepší.

kalendarPro neustále se opakující dotazy na termín té či jiné akce, uvádím zde kalendář pravidelných akcí, na kterých vás rád v roce 2020 uvidím.

Sobota v zimě ? Winter trip
18.6. - 21.6. Soustředění
27.6. Piknik
13.8. - 15.8. Tiky
29.8.
Tajný výlet
31.10. (24.10.)
Urna Cup
14.11. (7.11.)
Výjezdní zasedání
xx.12. Vánoční besídka

 

2019 tajny vyletVzhledem k tomu, že letošní Tajný výlet je již desátým, tak se Datel rozhodl, že si trasu mohou vybrat sami účastníci. Jedinou podmínkou bylo to, že mohou vybírat jen z předchozích Tajných výletů. V malé anketě zvítězila trasa číslo 7 – Kamenná brána a hlasovali pro ni čtyři lidé.

Start byl na autobusovém nádraží. Asi polovina účastníků přistoupila do autobusu až na Ostašské ulici. Tentokrát se neopakovala situace s přeplněným autobusem jako před lety.

Podkategorie

   
© Datel 2021

Kdo je online?

Právě přítomno: 33 hostů a žádný člen

   
Uživatelé
2
Články
208
Počet zobrazených článků
2739509