Tikohrátky - Ostatní
   
   
   

Ostatní

TIKY team o blížící se pandemii Koronaviru věděl již půl roku před oficiálním potvrzením prvních případů v Číně! Věděl i to, že budou následovat protiepidemická opatření, jako je například nošení roušek a dalších pomůcek. Proto na svém soustředění v červnu roku 2019 již trénoval nošení ochranných pomůcek. Jak to, že to nikdo nevěděl? TIKY tým se dohodl, že blížící se příchod pandemie nebude zveřejňovat, aby nevznikla panika. Proto jsme do našeho krizového skladu uložili nejen bedny s rouškami, ale hlavně bedny s desinfekčními prostředky, a to hlavně od výrobce Božkov.
Důkazem naší předvídavosti je zápis na této adrese: http://www.tiky.cz/florbal/soustredeni/2019-rezek

Na naše vizonářské schopnosti mě upozornil náš kapitán Sojka.

Již několik měsíců jsem si pohrával s myšlenkou, že bych tento web předělal. Sice byl stále funkční ale "běžel" na velmi staré verzi CMS. Technologie PHP a MySql byla také zastaralá. Hosting by tyto staré verze časem stejně přestal podporovat. Moc se mi do toho ale nechtělo, protože migrace je vždy náročná a dříve nebo později se narazí na různá úskalí. Obával jsem se, že přechod bude moc pracný a s nejistým výsledkem.  Nakonec jsem se přece jenom do toho pustil. Problémy nastaly. Říkal jsem si, že na tom budu dělat ve volný chvílích po kouskách, že nikam nespěchám.  Ale nějak mi nedalo to nedotáhnout do konce a skončit v polovině práce. Snad se to povedlo a je to lepší.

kalendarPro neustále se opakující dotazy na termín té či jiné akce, uvádím zde kalendář pravidelných akcí, na kterých vás rád v roce 2020 uvidím.

Sobota v zimě ? Winter trip
18.6. - 21.6. Soustředění
27.6. Piknik
13.8. - 15.8. Tiky
29.8.
Tajný výlet
31.10. (24.10.)
Urna Cup
14.11. (7.11.)
Výjezdní zasedání
xx.12. Vánoční besídka

 

2019 tajny vyletVzhledem k tomu, že letošní Tajný výlet je již desátým, tak se Datel rozhodl, že si trasu mohou vybrat sami účastníci. Jedinou podmínkou bylo to, že mohou vybírat jen z předchozích Tajných výletů. V malé anketě zvítězila trasa číslo 7 – Kamenná brána a hlasovali pro ni čtyři lidé.

Start byl na autobusovém nádraží. Asi polovina účastníků přistoupila do autobusu až na Ostašské ulici. Tentokrát se neopakovala situace s přeplněným autobusem jako před lety.

piknik 2019 allPro letošní setkání v trávě bylo opět vyhlášeno jednotné oblečení. Tentokrát to byly sportovní dresy, úbory a trikoty. Nevím, jestli toto oblečení bylo důvodem, ale spousta účastníků se již předem omluvila, že nepřijdou, protože se jim to nehodí. Všichni účastníci, kteří přišli doporučené oblečení měli.

Na Hrázi se k základní skupině připojila další třetina účastníků a už to vypadlo, že účast nebude tak tragická.

2018 tajny vyletNa devátý tajný výlet se přihlásilo 19 účastníků. Předpověď počasí nebyla příznivá, a tak jsem se domníval, že někteří výlet vzdají.  Všichni se dostavili přesto že, pršelo. Trasér nechal hlasovat o tom, zda půjdeme tajnou trasu nebo půjdeme přímo do hospody. K jeho velkému překvapení všichni chtěli jít tajnou trasu. Autobusem se skupinka přepravila do Machova a vydala se pěšky směr Bor. Jak někteří správně tušili šlo se na Krásnou vyhlídku na Boru.

Podkategorie

   
© Datel 2020

Kdo je online?

Právě přítomno: 181 hostů a žádný člen

   
Uživatelé
2
Články
205
Počet zobrazených článků
2590357