Tikohrátky - Ostatní
   
   
   

Ostatní

kalendarPro neustále se opakující dotazy na termín té či jiné akce, zde uvádím kalendář pravidelných a jiných akcí, na kterých vás rád v roce 2022 uvidím.

Sobota v zimě ?? Winter trip
14.5. Povýšení za rok 2021
27.5. - 29.5.
Předávačka K.V.
9.6. - 12.6. Soustředění
25.6. Piknik
12.8. Tiky
27.8.
Tajný výlet
29.10.  ???
Urna Cup
14. dní po turnaji
Výjezdní zasedání
???.12. Vánoční besídka

2021 tajny vylet Srpnový Tajný výlet byl odlišný od předchozích ročníků.
Ráno pršelo, všude bylo mokro a byl předpoklad, že bude opět pršet. Protože původní trasa výletu vedla převážné přírodou, trávou a lesem, a tak hrozilo, že by účastníci byli mokří.
Původní trasa se zrušila a šlo se do Ostaše „na  jedno“, kde byla vytyčená trasa nová.

Piknik v roce 2021Letošního Setkání v trávě přislíbilo účast jen 8 osob.
Možná právě proto přišel Máma s nápadem uskutečnit piknik jinde než v Hlavňově. Nabídl se, že je možné piknik uspořádat u něj na zahradě v altánku. Většina se změnou lokality souhlasila, a tak se letošní Setkání v trávě uskutečnilo u Mámy na zahradě. Máma již měl připraven naražený sud a připraveno celé zázemí. Ostatní, jak je dobrým zvykem, přinesli různé pochutiny a tak nic nebránilo tomu si to řádně užít. Protože v roce 2021 bylo povinností stále nosit roušky, respirátory a podobně, tak tento rok nebylo vyhlášeno žádné "jednotné oblečení".

2018 tajny vyletPředpověď počasí nebyla zrovna moc příznivá, tak možná i to bylo důvodem, proč se výletu zúčastnilo jen 11 účastníků. Přesto jsme měli štestí, a drobný déšť trval jen asi 10 minut a to hned na začátku výletu. Sraz byl na autobusovém nádraží a výlet jsme zahájili malým přípitkem. Další, ač neplánovaný přípitek byl u Steinerů. kde nám Renata nalila Borovičku. Tak jsme začínali plnit své obvyklé tempo, a to dvě štamprdlata na jeden ušlý kilometr. Na Radešově Máma zakoupil od známého dva litry burčáku a tím se tempo značně snížilo.

Piknik v roce 2020Po loňské velmi slabé účasti se letošního Setkání v trávě zúčastnilo 21 osob a dva psi. Počasí nám opět přálo, bylo asi 26 stupňů ve stínu, a někteří měli problém vydržet ve svých převlecích. Letošní téma bylo 60. léta – Hippies. Všichni účastníci z oblasti Velkého Poříčí, to vzali velmi vážně, nezanedbali přípravu, a dostavili se řádně ustrojeni. Stejně tak pán od autodílny, kterého jsme interně nazvali „pán s mopem na hlavě". Hlady, tak jako každý rok nikdo určitě netrpěl.

Rodiny Máslů odjely domů autem a ostatní se později rozdělili na tři skupinky. Jedna zůstala na Hrázi, druhá šla k drůbežárně a třetí ke keramičce. Po příchodu domů okamžitě začalo silně pršet.

TIKY team o blížící se pandemii Koronaviru věděl již půl roku před oficiálním potvrzením prvních případů v Číně! Věděl i to, že budou následovat protiepidemická opatření, jako je například nošení roušek a dalších pomůcek. Proto na svém soustředění v červnu roku 2019 již trénoval nošení ochranných pomůcek. Jak to, že to nikdo nevěděl? TIKY tým se dohodl, že blížící se příchod pandemie nebude zveřejňovat, aby nevznikla panika. Proto jsme do našeho krizového skladu uložili nejen bedny s rouškami, ale hlavně bedny s desinfekčními prostředky, a to hlavně od výrobce Božkov.
Důkazem naší předvídavosti je zápis na této adrese: http://www.tiky.cz/florbal/soustredeni/2019-rezek

Na naše vizonářské schopnosti mě upozornil náš kapitán Sojka.

Podkategorie

   
© Datel 2022

Kdo je online?

Právě přítomno: 93 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
215
Počet zobrazení článků
3001401