Main Menu


Srpnový výlet č.8 Tisk Email
AKURE - Vše
Napsal uživatel Datel   
Pátek, 25. Srpen 2017

2017 tajny vylet c8Letošní tajný výlet byl naplánován opět na poslední sobotu (26.) v srpnu. Sraz byl v 9:20 hodin na autobusovém nádraží.
Autobusem jsme dojeli do Hronova odkud měla začíst pěší část výletu. Datel vyhlásil soutěž s odměnou o nejlepší selfie pořízené během tohoto výletu.
Protože jsme měli časovou rezervu, tak jsme náš tajný výlet započali U Gurina jedním dvanáctistupňovým pivem. Holky si šly na zmrzlinu. Pak se již vyrazilo z náměstí po červené značce.

 

Trasa vedla kolem bunkrů až k rozhledně Na Signálu na Slavíkově. Tam se skupinka trochu občerstvila a prohlédla si rozhlednu.
Později se pokračovalo přímo do restaurace U Vlčků do Pavlišova, kde trasér již měl zamluvena místa. Zde skupinka poobědvala a podle názoru většiny velmi dobře.
Po obědě proběhlo hlasování o nejlepší selfie. Autor vítězné fotografie od každého účastníka obdrží 10,- Kč. Hlasování proběhlo, ale nějak se pozapomnělo hlasy spočítat a vyhlásit vítěze. Proto hlasování proběhlo později korespondenčně mailem. Vítězem se přesvědčivě stala Jitka Pohnerová se snímkem „Hnus na jazyku". Ten hnus byl mák.
Po zažití obědu se vyrazilo dolů k Poříčí na autobus, který nás odvezl zpět od Police. Definitivní konečná byla na hřišti.
Délka trasy byla 9 km. Výletu se zúčastnilo 15 osob a jeden pes.

Aktualizováno: Středa, 13. Prosinec 2017
 
„Bůh stvořil člověka, ale nedal si to patentovat, a tak to teď po něm může dělat kdejakej blbec.“ Jan Werich