Main Menu


Setkání v trávě II Tisk Email
AKURE - Vše
Napsal uživatel Datel   
Neděle, 02. Červenec 2017

piknik 2017 allPo loňském úspěšném pikniku jsem byl dotazován zda piknik bude i letos. Nakonec jsem se rozhodl, že ano. Byla  vybrána sobota  1. července.

Letošní setkání v trávě se mohlo změnit na setkání v hospodě. Již od dopoledne byly občasné dešťové přeháňky. Byly asi půlhodinové a se slabým deštěm.

Většina účastníků vyrazila z Police v 15:00 hodin z různých směrů, aby se v 15:20 sešla na Klůčku. Protože přicházela opět přeháňka, tak se všichni šli svižnějším krokem schovat do hospůdky.

 

Asi po dvou pivech (jedné hodině) se všichni přemístili na místo samé.

Dorazili i ostatní, kteří přijeli na kolech či auty. Celkem 30 osob a 3 psi. Nejmladším účastníkem byla Karolínka Pokorná, které byl jeden a půl roku. Nejvzdálenějšími účastníky byli Pupek se svou polovinou a přijeli až z Anglie.

Následná degustace všech přinesených potravin a různých alkoholických nápojů trvala skoro tři hodiny, než nám to přerušila delší přeháňka. Po přeháňce jsme se to rozhodli ukončil a Máma nám navrhl,  že se můžeme přesunout k němu do altánu. To asi třetina účastníků také udělala. Zbytek se rozešel do svých domovů.

Jehňa opět vyhrál v kategorii „nejstylovější oblek“. Matesovi, co by letošní nováčci, zvítězili „o nejlepší pokrm“ a to s…...vlastně se vším co přinesli. Jaká škoda, že se vloni nezúčastili.

Aktualizováno: Čtvrtek, 13. Červenec 2017
 
„Tragédie žen spočívá v tom, že se každá nakonec podobá své matce.“ Oscar Wilde