Main Menu


Srpnový výlet č.7 Tisk Email
AKURE - Vše
Napsal uživatel Datel   
Neděle, 28. Srpen 2016

2016 tajny vylet c7Start letošního, již sedmého pěšího tajného výletu byl v 9:30 na autobusovém nádraží. Po příjezdu malého autobusu směr Slavný to začalo být velmi zajímavé. Na zastávce byla další početná skupina turistů. Proto nástup trval dost dlouho. Na Ostašské ulici a U Berků přistoupili další lidé. Celkem v malém autobusu jelo 45 osob. I po přizvednutí autobusu řidičem jsme stále dřeli zástěrkami po silnici. Ale na Slavný jsme i se spálenými brzdami dorazili. Tam se k nám přidali Majsniarovi, kteří ráno navštívili zubní ordinaci.

 

Trasa vedla přes Zaječí rokli na Kamennou bránu. Po povinném fotografování skupinka navštívila Jitřenku. Dále se šlo po žluté, zelené až na Pánův kříž. Po malé pauze do Lhoty k Lidmanům.

Tady se všichni (letos nás šlo celkem 18) řádně napojili dobrým mokem a něco pojedli. V 17:17 účastníci odjeli autobusem do Police, kde se většina přesunula na hřiště.

Trasa byla dlouhá jen 9 km, ale někteří si mysleli, že je mnohem delší. Zvláštní cenu osobní statečnosti si zasloužil Márty, který po drobném škobrtnutí si obnovil své zranění na patě a skoro polovinu cesty kulhal.

Aktualizováno: Pondělí, 05. Září 2016