Urna Cup - X. ročník Tisk Email
Florbal - Urna Cup
Napsal uživatel Datel   
Čtvrtek, 01. Listopad 2012
URNA CUP 2012

 

 

Jubiléjní desátý ročník turnaje Urna cup se odehrál 27. října 2012.
Do turnaje se přihlásilo 11 týmů, z toho jeden ženský a jeden tým, který byl v kategorii "váhový průměr hráčů v týmu je víc než 100kg".
V neděli, týden před samotným turnajem v Divadelním klubu proběhlo losování do jednotlivých skupin. Skupiny byly dvě
.

 

SKUPINA A:Viktorky, Axa, Odpadlíci, Hircheni a TIKY team

SKUPINA B: Jokerit, Baby born, Bílej balet, Wikov, Povaleči a Savice

 

V 8.00 hodin byl zahájen turnaj URNA CUP 2012. V každé skupině si zahrál každý s každým.

 

TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI :

URNA CUP
2012

skupina A

V
i
k
t
o
r
k
y

A
x
a


O
p
a
d
l
í
c
i

H
i
r
ch
e
n
i

T
I
K
Y

t
e
a
m
SKÓREBODY

P
O
Ř
A
D
Í

Viktorky

 0:31:42:41:104:111
5.
Axa3:0 2:24:22:211:066
2.
Odpadlíci4:12:2 3:23:212:077
1.
Hircheni4:22:42:3 4:212:114
3.
TIKY team1:12:22:32:4 07:102
4.

 

URNA CUP
2012

skupina B

J
o
k
e
r
i
t

B
a
b
y


b
o
r
n

B
í
l
e
j

B
a
l
e
t
W
i
k
o
v

P
o
v
a
l
e
č
i

S
a
v
i
c
e
SKÓREBODY
P
O
Ř
A
D
Í

Jokerit

 5:02:11:31:02:111:0581.
Baby born0:5 1:33:42:62:208:201
6.
Bílej balet1:23:1 6:03:33:216:0872.
Wikov3:14:30:6 4:47:318:1773.
Povaleči0:16:23:34:4 2:215:125
4.
Savice1:22:22:33:72:2 10:1625.

 

 

Po základní části si týmy zahrály o 9. - 11. místo.
Poté začalo play off.

 

 


o 9. - 11. místo

Viktorky Savice 1:3
Viktorky Baby born 1:1
Baby born Savice 1:1


ČTVRTFINÁLE

Odpadlíci Povaleči 5:0
Hirchneni Bílej balet 0:2
Axa Wikov 7:1
Tiky team
Jokerit 0:5
 
SEMIFINÁLE

Odpadlíci Bílej balet 1:4
Axa Jokerit 0:1
 
o3 místo

Odpadlíci Axa 1:5

 

FINÁLE

Bílej balet Jokerit 3:4sn

 

 

Byly vyhlášeny a odměněny tyto individuální výkony:

Nejlepší střelec : Milan Zeman z Bílého baletu - 7 branek

Nejstarší hráč  : Milan Anděl z Hirchenů - 60.1 let

 

Vítězové jsou zde

 

 

Konečná tabulka

#URNA CUP 2012
1

Jokerit

2Bílej Balet
3Axa
4Odpadlíci
5Wikov
6Hircheni
7Povaleči
8TIKY team
9Savice
10Baby born
11Viktorky

- pořadí podle bodu ze základní skupiny

 

Tabulka nejlepších střelců (v základní skupině)

počet branek Jméno tým

7

Milan Zeman Bílej balet
6
Michal Polák Hircheni
  Petr Štěpánek Bílej balet
  Kaněra Baby born
Michal Stuchlík Wikow
  Pavel Korec Wikov
5
Jaroslav Mádr Odpadlíci

 

Turnaj v číslech

* turnaje se zúčastnilo 11 týmů
* počet týmů, které projevily zájem v turnaji startovat 12
* do turnaje se přihlásilo 84 hráčů
* z toho 8 žen
* nejvzdálenější tým - Odpadlíci - Nové Město nad Meují
* celkem bylo uděleno 5 trestných minut
* bylo odehráno 40 zápasů
* nejvyšší brankový rozdíl byl v zápasu Bílej balet - Wikov - 6 : 0

 

Hlavním sponzorem turnaje Urna Cup je:   Saar Gummi Czech Červený Kostelec

 

Tento turnaj by se nemohl uskutečnit bez podpory těchto sponzorů:

Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Lékárna Kuklík Police n.M., Pítr Bike Police n.M., Pejskar a spol.Police n.M., Frost Food, Sport Hotárek, Libor Sojka Průša - tabákové doplňky Police n.M., Sanitky Police n.M., Primátor a.s. Náchod, Stavebniny KŠK Police n.M., Vínečko Čálek Police n. M.,MisTr - výpočetní technika Police n. M., Skrblíkův ráj Police n. M, Intop - Instalaterství Ptáček, Drogérie Vávrová Police n.M., Pro-Lite, KJ Max, Krásné věci Police n.M., Masáže Helča Police n.M., Instalaterství Špaček Police n. M., Peškovi Police n.M., Elektro Umlauf Hronov, Potraviny Majerová Police n.M.

 


 

Zvláštní poděkování :  Milan a Milena Máslovi - PEŠKOVI Police nad Metují

 

TIKY team - kanadské bodování vlastní góly +-

 

1. Datel 4 (3+1)   -2
2. Alun 4 (1+3) . -3
3. Rubas 2 (1+1) . 0
4. Třasák 1 (1+0) . 0
5. Máchal 1 (1+0) . -6
6. Sojka 1 (0+1) . -1
7. Mates 0 (0+0) . -1
8. Rasťa 0 (0+0) -3
8. Trnda 0 (0+0)   -4
9. Máma 0(0+0) . -4


 

branky 7:15
= 1.4 vstřelených branek / zápas
= 3.00 obdržených branek / zápas

umístění TIKY týmu v turnaji je 27.3 %

 

 

Aktualizováno: Středa, 27. Leden 2016