Main Menu


Předávání putovní ceny za rok 2010 Tisk Email
Aktuality - Tikohrátky
Napsal uživatel Datel   
Pátek, 01. Červenec 2011
predavacka_2011Po čtyřech letech putovní cena opět opouští Polici a stěhuje se do Bělého. Naštěstí to není daleko a tak organizační výbor vyráží na kolech na slavnostní předání. Šotek je předem informován o tom, že přijedeme, a očekává se od něho, že připraví malé pohoštění. Šotek nezklamal, připravil nám brigádu !

Nutno dodat, že brigáda byla jen symbolická ale pohoštění bylo královské. Na grilu se točila čtyři kuřátka, sud piva naražen a v lednici mnoho lihovin a šampanské.
Akce se vyvedla a se stoupající hladinou alkoholu, jednotlivci začali prohlašovat, že asi nechají Šotka opět zvítězit, když opět připraví takovou akci.
predavacka_2011b
Cesta domů na kolech proběhla v rámci očekávání. Jediné problémy nastaly u Mámy. Ten dokázal na kole za jízdy na několika metrech zatočit o 90 stupňů a tak najížděl do příkopů u silnice kolmo k příkopu. Pak již následovalo zaboření předního kola o příkop a setrvačností pohyb Mámy přes řídítka. Na to, že toto provedl během cesty asi třikrát, vyvázl Máma bez vetší újmy. Pouze druhý den zaznamenal ztrátu tachometru. Po těchto akrobatických pádech Mámě vyschlo v krku a tak nakonec se Sojkou skončili v Adleru.

 

Aktualizováno: Středa, 20. Červenec 2011