Main Menu


Výjezdní zasedání - Slavný 2010 Tisk Email
Aktuality - Florbal
Napsal uživatel Datel   
Neděle, 14. Listopad 2010
Tradice jsou tradice a tak se 13.11. 2010 výjezdní zasedání Tiky teamu uskutečnilo na již tradičním místě v hospůdce na Slavném. Doprava proběhla hromadně autobusem. Letos se vytvořil nový rekord: lahev kořalky nevydržela ani do druhé zastávky.
Při příjezdu na Slavný již na zastávce čekalo na autobus asi 30 lidí. Trochu jsme je vyděsili tím, že jsme se ze sedaček nezvedali a tvrdili, že nevystupujeme.
Vyhlášení vítěze o nejvěrnějšího čtenáře www stránek bylo zrušeno a byl vyhlášen nejlepší člen týmu, který chodí na tréninky, má na starosti některé záležitosti, je konstruktivní a podobně. Tím se pro rok 2010 stal Máchal. Obdržel lahev kořky a pár drobností.
Rasťa coby nový člen týmu složil slavnostní slib, koupil všem zelenou a převzal jako nejmladší v týmu od Máchala funkci týmové pradleny.
V hospodě se točila desítka Kozel a protože se většině zdál moc vodovatý, hromadně přešli na pivo dvanáctistupňové a to bylo příčinou pozdější rozverné nálady všech.
U vedlejšího stolu probíhala rodinná oslava jiných hostů a k jejich zábavě si povolali harmonikáře. Stačila padesátikoruna a už hrál pro nás.
Ke konci přijel mladej Třešinka s autem a odvezl první várku účastníků do Police. Neboť se již pro ostatní nevrátil, tak jsme se vydali pěšky. Noční procházka nebylo to, po čem všichni toužili, ale některým to prospělo. Taková Máma, která nešla na Žďěřinu, když cestou domů míjela P65 nadhodila, zda na dvě nezajdou. Po Máchalově rázném odmítnutí došla domů, nakrmila domácí zvířectvo na Slavném zakoupenou tlačenkou a šla spát.

 

Aktualizováno: Pondělí, 13. Prosinec 2010