Tikohrátky - Turnaj Jokerit - I. ročník
   
   
Turnaj Jokerit

11.12.2004

Letos asi poslední turnaj se odehrál  sobotu 11.12. v Polici n. M. a pořádal jej Jokerit.
Turnaj byl upořádán pro16 týmů.

Byly rozlosovány  čtyři skupiny:

SKUPINA C: Tiky Team , Risus taem, Hircheni a U.S.M.

Systém turnaje byl takový, že první ve skupině postupoval do playoff  přímo, druhý a třetí ve skupině o postup bojovali s dalšími a  pro posledního turnaj skončil.


První utkání Tiky týmu bylo s nám známým U.S.M. S tímto týmem se nám poslední dobou nedařilo vyhrávat a tak jsme měli z U.S.M. patřičný respekt. Náš soupeř z nás měl také obavy. Datel dal ve spolupráci s Alinem rychlý gól, tak se tým uklidnil a začal hrát svoji hru. Soupeř neměl svůj den a nedařilo se mu. Alin zahrál hlavou a dostal 2 trestné minuty. Gerhad zaznamenal v tomto zápasu hatrick (Máchal také hatrick ale jako nahrávač)a tak TIKY team zaslouženě vyhrál 4:2.

Dalším soupeřem byl Risus team.Tento tým vyhrává skoro vše co se dá. Na našem URNA cupu vyhrál úplně všechny zápasy.Risus patří o třídu výše a tak náš cíl byl, uhrát výsledek za který se nemusíme stydět. Zápas začal a my jsem dostali rychlý gól z poza branky mezi tyčku a brankaře. Pak jsme dost dlouho drželi tento stav a soupeři nedovolili skórovat. Tomu se to přece jen podařilo a bylo to 0:2. Na závěr zápasu TIKY team dal čestnou branku. Nakonec jsme přece jen prohráli 1:2. Tento výsledek považujeme za obrovský úspěch. I přihlížející diváci nám tleskali. Risus team později přiznal, že jsme je řádně potrápili.

Třetím a zároveň posledním zápasem ve skupině byl zápas s Hirchenima. Aby jsme postoupili z druhého místa ve skupině stačila nám remíza. Tento zápas jsme zcela pokazili. Dělali jsme hrubky v obraně a nemohli jsme se dostat před soupeřovu branku. Zaslouženě jsme prohráli 2:5.

 

Základní část

TIKY - U.S.M.

4:2

TIKY - Risus Team

1:2

TIKY - Hircheni

2:5


V základní  skupině jsme obsadili třetí příčku a postoupili do dalších bojů.

V nadstavbové části jsme narazili na Hyeny, které jsme ještě nikdy neporazili. Nebylo tomu jinak. Hráli jsme pasivně a nechaly je střílet. Gerhard neposlouchal místokapitána, který tlumočil upozornění rozhodčího na některé prohřešky, které se budou trestat dvěma trestnými minutami a nechal se vyloučit za malou vzdálenost při rozehrávce. Toto vyloučení jsme zaplatili gólem. Ke konci nám silně docházely síly, protože pořadatelé nás nechali hrát dva zápasy za sebou. TIKY - Hyeny 1 : 4.

 

TIKY - Hyeny

1:4

 


Celkově jsme se umístili na  10. místě z 16 a to není nijak oslnivý výsledek. Na tomto turnaji chytal Mates a musím konstatovat, že podal slušný výkon. Překvapením v TIKY teamu byl Máchal, který se se svými 4 asistencemi se dostal na samý vrchol kanadského bodování. Jeden z nejlepších výkonů vůbec  převedl TIKY team s Risusem a tento zápas vejde asi do dějin TIKY teamu.

 

Kanadské bodování trestné minuty + -

1.

Gerhard

4 (4+0)

2

 

0

2.

Máchal

4 (0+4)

 
 

0

3.

Datel

3  (3+0)

 
 

-2

4.

Alin

3  (0+3)

2

 

-4

5.

Rubas

1  (1+0)

 
 

-2

6.

Márty

0

 
 

0

7.

Béďa

0

 
 
0

8.

Trnda

0

 
 

-1

 

TIKY TEAM sestava :

               Datel                                                                      Gerhard 
Alin                       Rubas (Trnda)                       Máchal                      Márty (Béďa)
MATES

timekeeper, minute clerk and coach: Jehňa

branky 8 : 13      =  2.0      vstřelených branek / zápas
=  3.25   obdržených branek / zápas

umístění TIKY  týmu v turnaji je 37.5%

 

   
© Datel 2022