I. ročník o pohár POLICKÉHO BULDOKA

13.3. - 14.3. 2004

 

 

 

Letos se s turnaji roztrhl pytel a tak tu máme další turnaj v Polici.

Do tohoto turnaje bylo nasazeno rekordních dvacet mužstev, které byly rozděleny do 4 skupin.

skupina  C : Tiky team, Loko, Vysoká Srbská, U.S.M. a Urquell.

Postupový klíč byl takový, že první tři v každé skupině postupují.


První zápas  nás čekal s U.S.M. S tímto týmem jsme v Meziměstí prohráli. Tentokrát jsme nedodrželi tradici o prvním prohraném zápasu a celkem přesvědčivě jsme vyhráli 5:2. Na co se sáhlo, to tam spadlo. Předvedli jsme krásnou kombinační hru.

Druhá nás čekala Vysoká Srbská, která se jevila, že jí nemůžeme porazit. Úvod zápasu vyšel, a asi po 20 vteřinách TIKY vedly 1:0. Opět se dařilo, krásná spolupráce hráčů, nahrávky, střely. TIKY předvedly špičkový výkon. Hyeny se kterými jsme se měli také utkat začínaly mít obavu zda nás vůbec porazí. Byl to jeden z nejlepších letošních výkonů. TIKY Vysoká Srbská 4:2

Jehňa vypočítal, že teoreticky by nám k dalšímu postupu mohla stačit remíza, ale vítězství by bylo jistotou.
Dále byl duel s Pilsner Urquell. Nyní již nastoupil úplně jiný TIKY team. Produkoval hru jako za starých špatných časů a tak výsledek 1:1 nebyl překvapením.
Při diskusi o zápasu, bylo vytknuto Třasákovi, že vůbec neběhal, a že nepodal výkon jako předtím. Třasák jen s údivem odpověděl : " vždyť jsme hráli na remízu". Touto odpovědí byli ostatní přímo šokovaní. Všichni se dřou na výhru a Třasák to brzdí na remízu. Chceme vědět co mu Urquell slíbil !!!

Poslední zápas v základní skupině s Hyenami byl jen boj o udržení slušného výsledku.
Těšili jsme se, že si zahrajeme s ženami Hyen, ale k našemu překvapení a překvapení všech týmů, v tomto turnaji HYENY "A" byly ženy a muži pouhé "B".Jediné štěstí,že Hyeny nemají více týmů protože,možnosti prohazování písmen v názvech,podle rozlosování ostatních, by se zvyšovalo logaritmickou řadou.

Základní část               

TIKY - U.S.M. 5 : 2
TIKY - Vys.Srbská 4 : 2
TIKY - Urquell 1 : 1
TIKY - Hyeny M 0 : 4

 

V základní skupině jsme s pěti body obsadili druhou příčku. 

V neděli se v turnaji pokračovalo.První tři celky ze skupin C a D vytvořily novou skupinu kde si každý zahrál s tím, s kým ještě nehrál.Body které získal v základní skupině s týmy které také postoupily,se započítávaly.

K postupu do PlayOff nám teoreticky stačila remíza s Depem.DEPO nás čekalo jako první.Zápas se vyvíjel celkem slibně, měli jsme i pár šancí ale hrubky při střídání a v obraně nám nedovolily zvítězit, nebo alespoň remizovat.Prohráli jsme 1:2.Je škoda protože jsme byli opravdu blízko.

Mozky - proti nim jsme hrály na dva obránce, ve snaze nedostat velkou šišku.Soupeř to pojal jako trénink a udržoval si dvoubrankové vedení až do konce.Gerhard si vyzkoušel jaké to je dostat dvě trestné minuty(nedodržel vzdálenost 2 metry od rozehrávajícího hráče).Samozřejmě,že je celé neodseděl, dostali jsme branku.TIKY - MOZKY 1:3

Poslední zápas který nás čekal, a všem bylo jasné jak to dopadne, byl Libušini kluci.Tento tým hraje III. florbalovou ligu a bylo to vidět.Byl to koncert.Mohli jsem si vzít přiklad jak se sleduje hra, jak se rychle rozehrává atd.

skupina F                           

TIKY - DEPO 1 : 2
TIKY - Mozky 1 : 3
TIKY - Libuš .Hoši 0 : 5

 

TIKY team se umístil v tomto turnaji na 10-tém místě a 20.To je celkem slušný výsledek.


Kanadské bodování trest. minuty           

1. Datel 6   (4+2)
2. Gerhard 4   (3+1) 2"
3. Jehňa 4   (1+3)
4. Třasák 3   (2+1)
5. Máchal 3   (1+2)
6. Moták 1   (1+0)
7. Trnda 1   (0+1)

 

TIKY TEAM sestava :

           Datel                                                          Gerhard 
Třasák       Máchal (Mates)                      Jehňa              Márty  (Trnda)
BÉĎA
 
branky 12:19 = 2.7    obdržených branek /  zápas
= 1.7     vstřelených branek / zápas

 

   
© Datel 2023