Tikohrátky

kodkod_m
 
 
Datum a hodina odpalu 37. ročníku je stanovena na 11. srpna 2023 v 10.00 hodin na místě obvyklém !

all_2022Letošní léto bylo suché a velmi teplé, a proto jsme neočekávali, žádné komplikace ohledně počasí. Drobná komplikace náš však čekala ihned ve čtvrtek.  Šotek nemohl najít traktor, a tak se transport na střelnici o hodinku prodloužil. Ještě jsme ani nestihli vybudovat tábor a již tu byl Jindřich se Savcem a donesli nám dvě ještě teplá grilovaná kuřátka a čtyři kachýnky po Vietnamsku. Vynikající !

Foto čtvrtečních účastníků

Vary 2022 V pátek v dopoledních hodinách vyrazila kontrolní komise ve dvou autech směr Karlovy Vary. Třetí auto již bylo v Mělníku. Na místo jsme dorazili kolem 14 té hodiny. Ačkoliv nemělo vozidlo žádnou drobnou závadu na chladícím zařízení, přijela „Mělnická“ větev o 3 hodiny později. Poté jsme všichni jeli na pozdně odpolední prohlídku města Loket a ochutnali místní pivo. Po návratu se posedělo u občerstvení.  Na „paletiště“ jsme se dostali až po půlnoci.

 

Na poslední květnový víkend je naplánovaná kontrola desky. Tentokrát je vítěz z Karlových Varů, a proto se kontrola protáhne na celý víkend. Kontrolní komise očekává dokonalý servis od loňského vítěze, a na oplátku slibuje, že se postará o jeho manželku, protože on na ní nebude mít čas, protože se bude starat o kontrolní komisi.

Ono vyhrát, to není žádná výhra.

all_2021Letošní Tikohrátky byly tak trochu jubilejní. Byl to již 35. ročník. Počasí nám opravdu přálo, bylo slunečno s teplotami překračující 25 stupňů. Deště jsme se dočkali jen v noci z pátku na sobotu. Za sucha jsme se ještě vyfotili.

Stěhování materiálu a vybudování zázemí se odehrálo podle každoročního plánu. Změnou bylo jen to, že letošních Tikohrátek se ze zdravotních důvodů nemohl zúčastnit Sojka. Nepřijel ani Jindřich, který nám se svou kytarou a proviantem chyběl.

all_2020Letošním Tikohrátkám předcházely 14-denní tropy, a tak to vypadalo na vydařený ročník co se počasí týká.

Traktor s vlekem byl přistaven k Trndovi již před třetí hodinou. K překvapení všech, s traktorem přijela Maruška. Naložen byl během pár minut. Čtvrtečního srazu se nezúčastnil opět Třasák, protože to nestíhal.

Vzhledem k očekávání slunečných a suchých dnů jsme natáhli jen jednu plachtu, a to nad výčep. Dorazil i Jindřich. Mysleli jsme si, že nás již nemůže svým proviantem překvapit. Jak jsme se hluboce (díky Bohu) mýlili. Jeho přinesené, ještě teplé kachýnky po vietnamsku a grilované kuřátka ..... co k tomu dodat. Kdo neochutnal, neuvěří.

Podkategorie

   
© Datel 2023

Kdo je online?

Právě přítomno: 139 hostů a žádný člen

   
Uživatelů
2
Články
217
Počet zobrazení článků
3230936